CORAL

کانی های گرانبها

 
خواص درمانی
نویسنده : polyps - ساعت ٩:٠٤ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱۳٩٠/٢/۸
 

1- آکوامارین : افزایش قدرت بیان و ضریب هوشی ، بیار سودمند برای هنرمندان و موسیقیدانان . آکوامارین مخصوص بیماری های مجرای تنفسی ، برونشیت ، ریه ها و ناراحتی های ناحیه گردن است . افزایش قدرت سیستم دفاعی در بدن و غده تیموس .

2-ابسیدان لکه برفی : افزایش قدرت بیان ، محافظت در برابر تشویش و اضطراب ، برطرف کننده افسردگی . ابسیدان لکه برفی عملکرد روده ها را آسان و دارای عمل

3- آمازونیت : ایجاد انرژی حیاتی و جنب و جوش در طول زندگی ، تقویت مغز ، اعصاب و شاخه های عصبی ، آرامش بخش

4- کهربا : ایجاد تعادل درونی ، افزایش قدرت اراده ، شگفت انگیز در برابر آلرژیها ، اگزما و ناراحتی های پوستی

5- آمیتیست : پرورش نیروی خلاقیت و ابتکار ، افزایش شهامت ، محافظت در برابر فشار عصبی شدید . آمیتیست مخصوص دردهای ناحیه سر ، میگرن و فشارهای عصبی است و سیستم کلی بدن را بهبود می بخشد همچنین مناسب برای بی خوابی است .

6- اَوِن تورین : کاهش فشار عصبی ، تعادل بخشیدن به احساسات ، افزایش استقلال فردی کمک به شفافیت ذهن ، مناسب بیماری های چشمی ، ریزش اشک و شوره سر . به وسیله ارتعاشات ملایم این سنگ ناراحتی های قلبی و سیستم عصبی درمان می شود .

7-توپاز آبی : تقویت تنفس ، افزایش انعطاف پذیری عاطفی ، ایده آل برای هنرمندان و موسیقیدانان . توپاز آبی صدا را تقویت می کند و برای التهاب گلو و گرفتگی صدا موثر است . اعصاب  را قوی و افسردگی را درمان می کند .

8- تورمالین : محافظت کلی از شخص ، بهبود روابط اجتماعی ، افزایش شور و نشاط زندگی . تورمالین اعصاب را آرام و قدرت تمرکز را زیاد می کند همچنین سرطان در مرحله اولیه توسط ترمالین مداوا می شود .

9- چشم ببر : از بین بردن احساسات ناخواسته ، ایجاد تعادل در نیاز های مادی جسمی . این سنگ فعال کننده مراکز حرکتی در بردن از جمله استخوان ها و مفاصل می باشد و باعث تقویت آنها می شود .

10-  رودونیت : تقویت اعتماد به نفس ، حفظ نیروی جوانی ، تقویت حافظ ، آرام نمودن ذهن . رودونیت اثری بسیار قوی بر شنوایی دارد . شش ها را تقویت می کند و مناسب برای درمان دیابت نیاز می باشد در ضمن قدرت فراگیری را افزایش می دهد .

11- سنگ سلیمان ( اونیکس ) : افزایش شهامت ، کمک به کشف  حقایق ، بر طرف نمودن استرس و افسردگی ، سنگ سلیمان ( اونیکس ) ناخن ، پوست ، چشم را تقویت می کند و مناسب برای درمان دیابت نیز می باشد در ضمن قدرت فراگیری را افزایش می دهد .

 12- سنگ کریستال : محافظ در برابر نیرو ها ی منفی ، تاثیر مناسب برای مدیتیشن ، سنگ کریستال مناسب برای قلب ، بافت لنفاوی ، غدد و جریان خون می باشد در ضمن موجب تقویت چشم و ریه هم می شود .

13- سنگ لاجورد : تقویت بیان کاهش استرس و درمان و افسردگی ، سنگ لاجورد نسکین دردها سر ، و مؤثر برای فشار خون بالا .

14- سودالیت : ایجاد نظم و هماهنگی درونی ، شهامت و توان برقراری ارتباط با اطرافیان ، سودالیت اعصاب را آرام و موزون می کند ، تیروئید و غدد دیگر را تقویت می کند محرکی برای مغز و بافت لنفاوی است و نیروی حیات به بدن می بخشد .

15- سیترین : مقابله با افسردگی ، بهبود نگرش به زندگی . روشنایی وگرمی قلب ، رفع افسردگی ، عصبانیت و نگرانی .

16- عقیق آبی : تقویت نفس ، افزایش شهامت ، تقویت تمرکز ، شادی بخش . موثر در درمان سردردها ، گرفتگی های عضلاتی .

17- عقیق خزه ای : مقابله با افسردگی ، حفظ تعادل ذهنی و عاطفی موثر برای دیابت و تعادل ساختن درصد قند خون .

18- کارنلین : شادی بخش ، گرمی در برخورد و اجتماعی بودن ، تقویت تمرکز ، ایجاد تعادل درونی . کارنلین به پاک کردن و تصفیه کردن دستگاه گوار کمک میکند و بر روی هضم و جذب غذا و گردش خون در بدن تاثیر گذار است .

19- فلوریت : از بین بردن تشویش و اضطراب . درمان مخصوص بیماری ها و عوارض مغزی و مشکلات ذهنی .

20- فیروزه : تقویت بنیه ، محافظت در برابر انرژی ها ی منفی ، بهبود ارتباطات اجتماعی . کمک به عوارض عملکرد های نادرست کبد و غدد و تقویت چشم ها

21- کوارتز دودی : افزایش خلاقیت و نشاط ، ایجاد تعادل در احساسات کوارتز دودی مناسب جهت افراد کم انرژی به علاوه برای شکم ، کلیه ، لوزالمعده و اندام جنسی بسیار مؤثر است .

22- کوارتز صورتی : افزایش اعتماد به نفس و تقویت قدرت بیان و خلاقیت ، ایجاد آرامش و آسودگی . کوارتز صورتی به عمل تخمدان ها و بیضه ها در هر دوجنس کمک می کند . و برای باروری مؤثر است .

23- گارنت : ایجادنشاط و انرژی زندگی ، مناسب برای مدیتیشن . مناسب جهت دستگاه تولید ، تقویت قسمت میانی ستون مهره ها .

24- لابرادوریت : شادی بخش ، مقابله با افسردگی ، تقویت سیستم ایمنی بدن . افزایش عمل مرکز درمانی بدن درمان رماتیسم .

25- مالاکیت : بر طرف کننده فشار عصبی ، افزایش قدرت بیان ، مالاکیت خاصیت تصفیه کنندگی ضد التهاب

26- مرجان : درمان افسردگی ، تقویت کننده قلب ، ایجاد آرامش، ایجاد مقاومت و انعطاف پذیری . مرجان بیماری های کم خونی و همچنین برای ناراحتی های عادت ماهیانه مناسب است .

27- هماتیت افزایش اعتماد به نفس ، درمان واریس ، انعقاد خون ، باز سازی خون و سلول های بدن

28- جید : ایجاد آرامش و خونسردی ، افزایش توانایی بیان نوسانات موزون یشم باعث تعادل در تمامی اعضای بدن می شود .

29 جاسپر قرمز : کاهش استرس ، افزایش تحمل و بردباری . مناسب جهت مفاصل ، پا در استخوان ها و کمر .

30- منیزیت : برای افسردگی ، فشارهای عصبی ، تحریکات و نگرانی های بسیار موثر است . و نیز باعث تنظیم روح و افزایش قدرت بیان می شود و این سنگ دارای خاصیت جذب کنندگی آب است در نتیجه در امر لاغر شدن بسیار موثر است ، اندام های تنفسی را تقویت می کند ، دستگاه گردش خون را نیرو می بخشد .

31- مروارید : تغییرات ناگهانی خلق و خوی ، اضطراب و نگرانی های را از بین میبرد و ابتکار ، حساسیت و الهام به ما می دهد . سنگ مروارید لقب داردی درمانی و جادوئی بسیار نیرومند را دارد. اعصاب ، غدد فوق کلیوی ، طحال و عضلات را تقویت میکند و برای زخم معده بسیار موثر است و نیروی حیات در ما ایجاد میکند . و می توان برای کمبود کلسیم از آن استفاده کرد .

32- اوپال :  این سنگ چشمهایمان را بر روی زندگی و افکار درونی باز می کند و نیز نگرانی و افسردگی ما را تسکین می دهد . این سنگ برای کسانی که بر روی خود کنترل ندارند ، توصیه نمی شود ، زیرا نیروی مثبترا در منفی ادغام می کند و باعث تقویت صفت های خوب یا بد در ما می شود . اوپال برای معده و روده و ورم معده (( گاستریت )) بسیار موثر است . قلب و جریان خون را تقویت و نیرو می بخشد و باعث افزایش گلبول های قرمز خون می شود .

33- زبر جد : قدرت تمرکز ، خلاقیت و آگاهی را زیاد می کند تفکرات عالی و برجسته ایجاد می کند و روحی شاداب و چالاک به ما می دهد و همچنین باعث شادی ، خلق و خوی خوش ، صلح همراه با هماهنگی و نظم می شود . زبرجد دارای ارتعاشات بسیار ملایمی است و کل سازمان بدن فعال می کند . این سنگ باعث تقویت قلب و اصلاح جریان خون می شود . زبرجد برای درمان افسردگی ، عصبانیت ، بی خوابی و حالت های ضعف موثر می باشد ، ست.ون فقرات را نیرو می بخشد ونیز برای تنگی نفس و برونشیت (( التهاب نایژه ها )) ، سرفه و سرما خوردگی مفید است .

34- زمرد : این سنگ به ما الهام و شم قوی می دهد و نیز باعث صلح ، نظم و نبوغ می شود حساسیت و زود رنجی را کاهش می دهد ، همچنین حمایت و تعادل در جستجوی را تحقیق را در اشخاص بر عهده دارد و به طلسم خوشبختی برای هنرپیشگان و موسیقی دان ها (( به دلیل هارمونی )) معروف است و سنگ پزشگان و طلسم مسافرت ها است . زمرد برای بیماری های تصلب شرائین ، پارکینسون و نیز صرع مفید است ، فشار خون را نرمال و بیماری های خونی را درمان می کند . زمرد برای بیماری های قلبی از جمله سستی و ضعف عضلات قلب موثر می باشد .

35- سنگ ماه : سنگ ماه الهامات و حساسیت ما را زیاد می کند و برای زنانگی بسیار سودمند است . باعث نظم و تعادل در بدن می شود و صلاحیت ما را در قضاوت تقویت می کند و نگرانی ها را از بین می برد . این سنگ از مسافرین حمایت می کند و در زندگی شانس می آورد . این سنگ تاثیر خوبی در معالجه  اختلافات  هورمونی به ویژه در بانوان دارد ، زیرا می تواند ترشح هورمون ها را متعادل سازد ، همچنین برای دوران عادت ماهانه و درد های ناشی از آن و نامنظمی قاعدگی بسیار عالی است . این سنگ در زیادکردن شیر مادر کمک بزرگی می کند .

36- یاقوت سرخ : این سنگ توانایی ، نیرو ، زندگی ، شهامت و شجاعت می دهد و حامی خوبی در برابر نیرو های منفی محسوب می شود . این سنگ قلب را از عشقبه خود در آینده لبریز می کند و موجب پرورش نیرو های و انرژی های معنوی می شود . این سنگ فشار خون خیلی پایین را افزایش می دهد و حالت ضعف و ناتوانمی را تقویت می کند ، بینایی را نیرو می بخشد و جریان خون را در ناحیه چشم ها به گردش می اندازد و همچنین از زایمان های نادرست جلوگیری می کند .

38 یاقوت  کبود : به ما توانایی وقدرت درخشانی می دهد بدون دخالت آگاهانه فرد ، انرژی ها را هم به هم متصل می کند یاقوت کبود سنگ واقغیت ،وفاداری ، عقل و خرد است و سنگ خردمندان نیز نامیده می شود و از ارتعاشات خاص خود نیروی بزرگی می سازد که ما را در تصمیماتمان حمایت می کند . یاقوت کبود برای آرام کردن عصبانیت ، مبارزه بر علیه بی خوابی ، سرگیجه بسیار مفید است بچه ها که با لکنت صحبت می کنند با یاقوت را به همراه عقیق در گردن با خود داشته باشند و نیز دردهای عصبی مانند درد عصب ، درد های رماتیسمی ، سر دردهای شدید را درمان می کند .

38 یشم سرخ : این سنگ ارتعاشات منفی را از بین می برد و ما را در برابر همه نفوذها و نیرو های شوم و بد حمایت می کند و نیز این سنگ باعث رقت ، عاطفه و درک و فهم می شود. این سنگ از خود انرژی زیادی آزاد می کند و باید مستقیما بر روی اعضا بدن قرار گیرد برای دوران بارداری نیز بسیار موثر است زیرا خاصیت تقویت کنندگی دارد ، معده را تقویت می کند و نیز کمک بزرگی به بیماران مبتلا به صرع می کند . لازم به ذکر است که برای لاغری می تواند هنگام شب ، یشم سرخ را به همراه کریستال سنگ و منیزیت در حدود نیم لیتر آب قرار دهید و صبح  آب آن را به صورت ناشتا بنو شید . (( 40 روز متوالی ))         

 


 
 
اطلاعاتی درباره ی کانیها
نویسنده : polyps - ساعت ٩:۱۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸٩/۱٢/۳
 

وضعیت خورشید ، سیارات ، ماه ستارگان در هر ماه باعث تآثیرات خاصی ( احساسی،عاطفی،اخلاقی و ..... ) بر افراد آن ماه می شود یکی از این تآثیرات بر سلامتی افراد هر ماه می باشد هر فرد با توجه به ماه تولد خود در بعضی از اعضای بدن ضعیفتر از سایر اعضاء می باشد لذا در این تقسیم بندی سنگ ها یی برای افراد متولد آن ماه بیشتر مورد نیاز است به عنوان سنگهای ماه تولد در نظر گرفته شده است .

علم کریستال درمانی- سنگ در مانی

سنگ درمانی علمی کهن و قدمت آن به شش هزار سال قبل بر می گردد سنت هیلد گارد نبژان  در قرن هشتم از سنگها و کریستال های گوناگون برای درمان بهره می برده است. آسیای شرقی از دیرباز توجه خاصی بر روی این علم داشته و صد ها کتاب در این زمینه در هند ، چین ، نپال ، سریلانکا و ژاپن وجود دارد . در کشور ایران نیر اساتیدو پزشگان بزرگی نظیر ابوعلی سینا و ابوریحان بیرونی از خواص سنگ ها آگاه بودند و برای درمان از آن استفاده می کردند . ابو علی سینا از سنگ سیترین برای درمان یرقان بیماری دستگاه گوارش ، خودکشی و درمان افراد افسرده استفاده می نموده است. کتاب تنسوخ نامه ایلخانی نوشته خواجه نصرالدین طوسی ، به خواص درمانی سنگ پرداخته است با پیشرفت علم فیزیک ، این علم بیش از پیش مورد توجه و شناخت قرار گرفت و از طبیعت در مانی و انرزی درمانی مانند ریکی( Reiki ) و پرانا از سنگ های کریستال استفاده می شود. استفاده از سنگها کریستال جایگزین درمان پزشکی نیست بلکه میتواند در تسریع درمان مؤثر باشد و به بهبود فرد بیمارکمک کند.

ماهیت الکترومغناطیس بدن

دکتر ساکسون بار محقق آمریکایی و استاد آناتومی دانشکده پزشکی دانشگاه بیل درسال 1940 نظریه الکترودینامیک حیات را مطرح کرد که بر طبق آن تمام اشکال فیزیکی از انسانی گرفته تا حیوانی ، نباتی و معدنی به یکدیگرپیوسته و تحت نظارت حوزه های الکترومغناطیسی ( حوزه حیات ) قرار دارد . مثال ساده آن براده های آهن روی کاغذ می باشد که تحت تآثیر آهن ربا زیر کاغذ قرار می گیرد .

حوزه انرژی بدن انسان مجموعه از تشعشعات انرژی حیاتی است که در فضای اطراف بدن انسان می باشد این حوزه انرژی در زبان عامیانه به نام هاله معروف است . این حوزه محدود وسیعی از طیف الکترومغناطیسی – از ماوراء بنفش تا فرکانسهای پایین در حد چند  هرتز را شامل می شود . این حوزه شامل منابع وسیعی از اطلاعات در مورد موجود زنده از قبیل سلامتی ، بیماری ، استرس ، و آنها می باش که این حوزه انرژی توسط روشن GDV   با دوربین کرلیان عکسبرداری می گردد که در آن از روش های تفسیری نوین فن آوری و محاسبات کامپیوتری در جهت تحلیلی تصاویر ثبت شده استفاده می گردد .


 
 
آزمایشگاه تخصصی شناسایی سنگ و گوهر برای خرید و اطلاعات بیشتر
نویسنده : polyps - ساعت ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸٩/۱۱/٢۱
 

 

شعبه اول : استان خراسان رضوی – مشهد مقدس - آزمایشگاه تخصصی شناسایی سنگ و گوهر و کارگاه تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی

آدرس : خیابان آبکوه – نبش آفرین شمالی – ساختمان کیانا –واحد 9

تلفن : 7252597  و 16 - 7273615-0511

شعبه دوم : استان گلستان – گرگان فروشگاه و کارگاه تراش سنگهای قیمتی ونیمه قیمتی

آدرس : خیابان شالیکوبی – نبش عدالت 7 – پاساژ مرسل – طبقه همکف – واحد 28 تلفن: 2239571 - 0171

همراه : 09113779411 - 09117902354 

شعبه سوم : چالوس - نمک آبرود __ تنکابن - مجتمع تجاری - روی سکو - واحد 6 

همراه : 09113779411 - 09117902354 

 

  


 
 
دستگاه های مخصوص پردازش وتراش گوهرها و لوازم جانبی
نویسنده : polyps - ساعت ۱٢:٢٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸٩/۱۱/٢۱
 

1-   موتور پرداخت  که دارای  شماره های مختلف است به عنوان نمونه  : موتور شماره 16-20

2-   دیسک CBN   : برای تراش نگین های کوچک – دارای ناخالصی کم که در سنگ است از این دیسک استفاده می شود .

3-   ابزار پولش – خمیر – آچار سِنِزام – مته های مخصوص کُنیک

4-   برای تراش اشکال مانند قلب از کُنیک 1 طرفه و برای تراش اشکال مثل : گل ، اشکال استوانه ای و غنچه ای و برای انداختن انواع خطوط و نقش از کُنیک پولکی استفاده می شود .

5-   دیسک پولکی ریز : برای برش سنگ های گران قیمت و درجه سختی پایین استفاده میشود (( با این دیسک ها پوست تخم شتر مرغ و ناگیل را هم برش می دهند . ))

6-   دستگاه فرز : برای سوراخ کاری روی سنگ – نگین کاری – دحکاکی – استفاده می شود .


 
 
هفت چاکرای اصلی
نویسنده : polyps - ساعت ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/۱۱/۱٠
 

لغت چاکرا در زبان سانسکریت به معنای (( چرخ ،

 صفحه یا دایره است . )) چاکرا شبیه گردباد است :

چرخه ای که در خود انرژی دارد .

چاکراه ها همچون پلی میان جسم و بدن نامرئی عمل می کنند . اگر چاکراها متعادل نباشند ، انرژی یا پرانایی که برای تعادل روانی و جسمی و ذهنی لازم است ، به شدت از آن خارج می شود و فرد احساس ناراحتی فیزیکی ، حسی یا روحی دارد و برعکس ، وقتی چاکراها باز هستند و جریان انرژی برقرار است ، احساس سلامتی کامل می کنیم . چاکراها زیادی در بدن وجود دارند ، ولی هفت چاکرا ، چاکرای اصلی هستند که روی خطی مستقیم از انتهای ستون فقرات تا فرق سر قرار دارند .

چاکرای اول : ریشه /پایه/زمین

چاکرای دوم : تولید مثل /جنسیت / شکم

چاکرای سوم : شبکه خورشیدی / ناف / قدرت 

چاکرای چهارم : قلب 

چاکرای پنجم : گلو / ارتباط و تعادل 

چاکرای ششم : چشم سوم/ پیشانی 

چاکرای هفتم : تاج    


 
 
طبقه بندی کانی ها
نویسنده : polyps - ساعت ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳۸٩/۱۱/٩
 

طبقه بندی کانیها نیز بر اساس رده بندی رایج آنها(Dana,1998) یعنی کانیهای سیلیکاته و غیر سیلیکاته صورت گرفته است. این بخش از موزه زمین شناسی از بقیه قسمت ها گسترده تر و متنوع تر می باشند. لذا در زیر لیست آنها تنها به صورت فهرست وار ذکر می گردد.

-کانیهای سیلیکاته :

1.نزوسیلیکاتها: لیوین(فورستریت و فایالیت)، آندرودیت، گراسولار، پیروپ، سیلیمانیت، کیانیت یا دیستن، آندالوزیت، زیرکن، اسفن یا تیتانیت، استارولیت و توپاز.

2.سوروسیلیکاتها: اپیدوت، همی مورفیت، وزوویانیت یا ایدوکراز.

3.سیکلوسیلیکاتها: بریل، کردیریت و تورمالین.

4.اینوسیلیکاتها: دیوپسید، هدنبرژیت، اوژیت، ولاستونیت، انساتیت، پکتولیت، ترمولیت، اکتینولیت، هورنبلند و آنتوفیلیت.

5.فیلوسیلیکاتها: سرپانتین، کانیهای رسی(کائولینیت و پیروفیلیت)، تالک، مسکوویت، بیوتیت، فلوگوپیت و کلریت.

6.تکتوسیلیکاتها: انواع کوارتز(شیری، دودی، بنفش یا آمتیسیت، اپال، عقیق) آلبیت، لوسیت، آنالیسم، ارتوکلاز.

 

1.     : گوگرد، کربن(گرافیت)

2.     سولفیدها: کلکوسیت، برنیت، گالن، اسفالریت، کلکوپیریت،کوولیت، نیکولیت سینابار، رایگار، ارپیمنت، پیریت، مارکازیت.

3.     اکسیدها: هماتیت، مگنتیت، روتیل، پیرولوزیت، کرومیت، گوتیت، پسیلوملان، بوکسیت.

4.     هالیدها: هالیت، سیلویت.

5.     فلوریدها: فلئوریت.

6.     فسفاتها: آپاتیت و فیروزه.

7.     کربناتها: کلسیت، دولومیت، سیدریت، اسمیت زونیت، مگنزیت، رودوکروزیت، آزوریت و مالاکیت.

8.     سولفاتها: باریت، سلستیت، آنیدریت، ژیپس، آنگلوزیت.

 

- کانیهای قیمتی

اگرچه کانیهای قیمتی و تزئینی انواع مختلفی از کانیها (سیلیکاته و غیر سیلیکاته) را شامل می شود، ولی به دلیل اهمیت اقتصادشان ، همگی را در یک گروه و تحت عنوان کانیها و سنگهای قیمتی و تزئینی قرار داده‌اند. از جمله این کانیها که در موزه زمین شناسی موزه وجود دارد، می توان به عقیق‌های بسیار زیبا با نوار بندی های متقارن ،‌ انیکس و عقیق چشم ببری(sio2),یاقوت سرخ(Al2O3)، زمرد (Be3Al2 (Si6O18))، توپاز(Al2SiO4(F,OH2) کوارتز دلربا (SiO2) و آمیتیست (SiO2) اشاره نمود.


 
 
کانی های گرانبها
نویسنده : polyps - ساعت ۱٠:٥۱ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳۸٩/۱٠/٢٥
 

                          


 
 
ایران بیش از 10% انواع ذخایر سنگها قیمتی جهان را داراست
نویسنده : polyps - ساعت ۸:٥۳ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٩/۱٠/٢٢
 

خراسان رضوی و نیشابور : با فیروزه و انواع دُرّ و یاقوت و عقیق و آمیتیست و توپاز ، قم و طبس :  با انواع عقیق کوه بلقیس زنجان : با انواع گارنت ها ی سبز و سرخ ، اصفهان و نارک : با وولفنیت بسیار گران قیمت و کمیاب کوه سبلان و اردبیل و خلخال و مشکین : با انواع دُرّ و عمیق سرخ کارنالین و یشم سبز و گارنت ها ، کوه تفتان سیستان و کوه کبری کرمان : با آمیتیست و دُرّهای رنگین و گارنت های خوشرنگ کوه الوند همدان : با انواع بریل های زمردی و گارنت و کوارتز و آمیتیست ، کوه دماوند : با انواع تورمالین و گارنت کوه سهند و مراغه و میانه و تبریز : با اوپال و کوارتز و عقیق و لاجورد و مالاکیت کردستان و کرمانشاه : با انواع غیر قابل وصف گوهر ها ، کوارتز و دُرّهای رنگین خوزستان و بهبهان و لرستان و چهارمحال و کهکلویه : با انواع غیر قابل وصف گوهر ها  جزایر خلیج فارس : با انواع گوهر های منحصر به فرد  ارومیه و تکاب و ماکو با لاجورد و دُرّ و کوارتز ها .

تجارت سنگهای خام که هر گره شان از یک تا 10،000 دلار در بازار های جهانی معامله می شوند از پر در آمدترین شغلهاست !   


 
 
آکوامارین Aquamarine سنگ اقبال متولدین اسفند ماه
نویسنده : polyps - ساعت ۱:۱٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸٩/۱٠/٢۱
 

آکوامارین یادمان شانزدهمین و نوزدهمین سالگرد ازدواج و سنبل سلامتی ، صداقت ، جوانی ،وفاداری و زیبایی می باشد . موجب بیداری یا قوت عشق می گردد . غم ، اندوه ، اضطراب و تشویش خاطر را بر طرف می کند . در خواب دیدن آکوامارین یعنی پیدا کردن دوستی جدید . مخصوص بیماری های مجاری تنفسی ، برونشیت و ریه ها و ناراحتی های ناحیه گردن است . ما را در برابر سرما خوردگی و التهاب حنجره حمایت میکند و تار های صوتی را تقویت می کند .  با عث تقویت قلب می شود و از  انفارکتوس قلبی  جلوگیری می کند . و همچنن سیستم دفاعی در بدن و غده تیموس را قوت می بخشد برای آلرژی ها و حساسیت هایی که بعث ریزش اشک در چشم ها می شود موثر است و همین طور برای اعصاب ، غده تیروئید ، لنف و بیماری های خونی استفاده می شود . قدرت بیان و هوش را افزایش می دهد . برای هنرمندان موسیقی و هنرپیشه ها مفید می باشد . این سنگ تحت صور فلکی دلو ، هوت ، جوزا ، میزان واقع بوده و برای استفاده در چاکرا های کردن و حلق توصیه شده است .

ویژگی های متولدین اسفند : خیر خواه ، یاری رسان ، خوش برخورد . متوادین دهه اول این ماه :  دارای روحیه متعادل ، خوش رو ، از مشاغل سخت گریزان ،  تا حدی راحت طلب ، به خوراک و لباس اهمیت زیادی می دهند ، در دوستی و شراکت پایدار . عموما اجتماعی و معاشر ، دلشوز و مهربان و مسئول ، اغلب متخصص و متبحر در کار خود ، از لحاظ روحی مرگ اعضای خانواده و فامیل تاثیر عمیق روی آنان می گزارد ، اغلب به علوم انسانی ، ادبیات و هنر علاقه مند می با شند ، دتارای مقامت جسمی و روحی خوبی در مقابل بیماریها هستند. مشاغل مناسب متولدین این دهه :  تجاری ، خدمات ، خرید و فروش ، بنگاه داری ،  شراکت ، مدیریت ، ریاست ، مشاغل ، انضباطی ، مشاغل سیاسی ، مشاغل نظامی می باشد .  متولدین دهه دوم این ماه : عموما اهل مصالحه و سازش و گذشت ، معاشری خوب برای همکاران ،  نگران فقر ، در تامین معاش موفق ، مشاوری خوب برای خانواده و همسر ، اجتماعی ، ذاتا درونگرا ، خوش رفتار ، با همسر و خانواده ، فامیل دوست ،  گاه وابسته به پدر و مادر ، اهل رفاقت ، بعضا طالب تنوع شغلی ، عموما علاقمند به سفر ، طالب ابتکار ، خوش لباس ، خوش شانس ، مشغل مناسب متولدین این دهه :  مشاغل خدماتی ، تجاری ، خرید و فروش ، بنگاه داری ، زمینه های تبلیغاتی و هنری ، واسطه گری می باشد . متولدی دهه سوم این ماه افرادی مقاوم ، سختکوش ، حلال مشکلات ، مبتکر ، اهل بحث ، خوش صحبت ، با اطلاعا ت عمومی خوب ،  علاقمند دانش ، دارای سبک ، طالب انضباط ، طالب پاکیزگی ، فعال ، صبور پر حوصله هستند .  یار همسر و اعضای خانواده ، بهترن سرگرمی کتاب و مطالعه ، علاقمند به زبان خارجی ، در هر شغلی موفق ، تابع مقررات ، طرفدار منطق ، آرامش طلب ، در دوستی قابل اعتماد ، شراکت و همکاری با آنان مثمر ثمر ، اهل تفکر ، عمل گرا ، در عصبانیت بسیار خشن ، از نظر همسرشان جدی و مورد احترام هستند . مشاغل موافق این افراد : عموما معماری ، ساختمان سازی ، نقشه برداری ، امور دکوراسیون و تزئینات امور فرهنگی ، هنری ، اجتماعی می باشد .    


 
 
آمیتیست Ametyst سنگ اقبال متولدین بهمن ماه
نویسنده : polyps - ساعت ۱:۱۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸٩/۱٠/٢۱
 

آمیتیست یادمان چهارمین ، ششمین و هفدهمین سالگرد ازدواج و سمبل آشتی و صمیمت است . بهترین هدیه روز والنتین بوده ، موجب تقویت ذهن و جسم ، جرات و شهامت و اراده ، دافع ترس ، تردید ها تنش ها عصبی و افکار منفی است . موجب تعادل متابولیسمی و هورمونی بدن می گردد و مخصوص مداوای مشکلات روانی ، استرس ها ، اختلالات چشمی ، دردهای ناحیه سر ، میگرن و فشارهای عصبی ، ناراحتی های اوزامعده و بیماری های خونی است . غدد و همورمون ها تقویت کرده ،، سوخت و ساز سلئلی را افزایسش می دهد . برای بیماری دیتبت موثر است . بدن را در برابر بی خوابی ، اضطراب ها و کابوس ها محافظت می کند . به بیماران هیستری ، روان رنجور کمک بزرگی می کند . از فشار های شریانی کاسته ، نقش مهمی در تمرکز حواس داشته ، اراده را زیاد می کند ، در انجام ارتباطات روحی و معنوی شخص را حمایت می کند . ارتباطات و دوستی ها را سهولت بخشیده باعث انصاف و منطق در فرد می گردد . آمیتیست تحت صورفلکی حوت ، حمل و قوس واقع بوده و مخصوص چاکرای انتها ر است .

ویژگی متولدین بهمن ماه : آزاداندیش ، خود کفا ، به خود مطمئن ، متولدین دهه اول این ماه : غیر قابل پیش بینی ، سخاوتمند ، با گذشت ، مذهبی ، پایبند اخلاق ، مقاوم به بیماری ها ، عمر طولانی ، در مقابل با خطرات نوعی احساس انرژی و قدرت در خود می کنند . پر تلاش ، همسردار ، علاقمند به طبیعت و سفر و زندگی جمعی ، مسئولیت پذیر ، وطن دوست ، کنجکاو ، تیز بین ، اهل صرفه جویی ، آماده انجام هر کار ، بعضا چندین شغله ، دارای روحیه ای شاد و امیدوار ، مردم دار ، کمتر دهن بین ، گاه یک دنده قابل اعتماد ، امانتدار ، بعضا طرفدار دورغ مصلحیت آمیز ، گاه طالب تنهایی ، در حل مشکلا موفق ، مشاغل متولدین این دهه مدریت اداری ، صنایع کشاورزی ، دامداری ، و کالت ، مشاور امور مالی ، نمایندگی ، واسطه گی می باشد ، متولدین دهه دوم ایمن ماه : عموما خوش اخلاق ، درموقع جنگ و طن پرست ، کارساز ، باهوس ، زیرک ، اغلب محتاط ، در معامله موفق ، درامور اجتماعی فعال ، ذاتا تودار ، مشاغل موافق این افراد نظامی گری ، پلیسی ، تجارت خارجی ، امور سیاسی ، امور مالی و دفتر ، حسابداری و حسابرسی می باشد ، متولدین دهه سوم این ماه : از نظر روحی و جسم مقاوم ، آرام و صبور و و با حوصله ، محتاط ، مصلحت اندیش ، عاطفی ، پر تلاش و پر انرژی ، عموما به اهداف و خواسته های خود می رسند . اغلب در امور مالی و اقتصادی ، استعداد خوبی از خود نشان می دهند . با افکار و اندیشه ها خوب ، منظبط ، پرکار ، فعال ، امیدوار به آینده ، درخانواده صبور ، قدرت تطبیق با هر شرایطی را دارند ، با توجه به شرایط افکار و عقیده خود را تغییر می دهند ، خوش لباس ، خوش خوراک طالب ثبات شغلی ، پایبند به آداب و سنن علاقمند به مهمانی و تفریح ، اهل معاشرت با هر قشری هستند ، ظاهری جذاب دارند ، مشاور خوب ، علاقمند به طبیعت و زیبایی ها عاشق سفر ، شوخ طبع ، مهربان ، بخشنده با اعتماد به نفس ، واقع بین ، آرمانی ، طرفدار محرومین ، مشاغل مناسب ، برای اینان : امور سیاسی ، روحانی ، مربیگری ، امور مالی و اقتصاد ، امور نظامی و اطلاعاتی ، کارمند دفتری ، امور مذهبی ، خیریه می باشد .          


 
 
گارنت Garnet سنگ اقبال متولدین دی ماه
نویسنده : polyps - ساعت ۸:۳٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٩/۱٠/۱٥
 

گارنت یادمان دومین و ششمین سالگرد ازدواج و سمبل وفاداری و پایداری است . به عنوان التهام بخش شهرت دارد . آرامش و خوابی بدون کابوس را به همراه دارد . محافظی خوب و مانع تاثیر امواج منفی به ویژه در تاریکی بوده موجب افزایش قوای بدن و استقامت جسمی می باشد . باعث تقویت قلب و عروق ، موجب خون و خونسازی می گردد . خستگی و تحلیل قوا را زایل می گرداند . اثر محرک بر اندام تولید مثل داشته ، توانایی جنسی را زیادکرده ، ناتوانی جنسی را از بین می برد . به مویرگهای نایزه و ریه ها استحکام می بخشد . بر علیه التهابات مفصلی ، روماتیسمی ، بیماری های پوستی به کار میرود . کلیه ها و طحال و کبد را تقویت می کند . از آشفتگی ذهنی می کاهد . دارای اثر اصلاح کننده ای بوده . انژی و شجاعت می دهد . باعث بیداری اعتماد به نفس ، دارای اراده و موفقیت می رود .به دلیل نفوذش به غده هیپوفیز برای مدیتیشن بسیار عالی است . دارای قدرتی است که ما را با با زمین مرتبط کرده و در پیش برد زندگی دنیوی کمک بسزایی می نماید . مختص صور فلکی حمل و عقرب و به چاکرای ریشه تعلق دارد .

ویژگی های متولدین دی : بلند نظر ، رهبر ، کمال طلب . متولدین دهه اول این ماه افرادی مقاوم ، باثبات بااراده ، خوش برخورد ، بامحبت ، با گذشت ، شجاع ، همسر دوست ، مشاوری خوب ، مقاوم در برابر مشکلات و کمبود و بیماریها و صدمات ، موفق ، متخصص ، مبتکر ، درستکار ، وفادار ، کوشا ، عمر زیاد ، دوستدار زندگی آرام و بی دردسر ، دارای ضاهری آرام و درونی ناآرام ، پر انرژی ، پرانرژی ، شریک مطمئن ، شوخ طبع ، متکی به تجربه ، خوش فکر سرگرمی اصلی مطالعه و مسافرت . متولدین دهه دوم این ماه عموما افرادی خوش شانس ، عمری طولانی ، سخاوتمند ،صبور ، منضبط ، آراسته ، خوش پوش ، سرگرمی اصلی مطالعه و مسافرت . متولدین دهه دوم این ماه عموما افرادی خوش شانس ، عمری طولانی ، سخاوتمند ، صبور منضبط ، آراسته ، خوش پوش ، در انتخاب دوست محتاط ، عاشق طبیعت و سفر ، از نظر جسمی و روحی مقاوم ، طالب مشاغل فکری ، بعضا مستعد هنر و ادبیات ، بعظا مبتکر ومخترع ، راستگو ، دست و دلباز ، پایبند آْسایش خانواده و اخلاق ، در عشق و دوستی و شراکت پایدار ، مشاغل متولدین ماه سرمایه گذاری ، شرکت دارای مشاغل علمی ، فنی ، فلسفی ، مدیریت ، نظامی گری ، رهبری می باشد . متولدین دهه سوم این ماه : افرادی خوش برخورد ، خوش زبان ، اهل معاشرت ، منظبط ، با اراده ، اعتماد به نفس ، شجاع و بخشنده ، اغلب دوشخصیته ، شخصیت دوم اغلب تند و عجول ، در حالت اول افرادی مودب  معاشر ، منتطقی ، مثبت نگر ، علاقمند بهادبیات و هنر ، در اقتصاد موفق ، در زناشویی پر احساس و با مسئولیت ، دارای سلامت جسم و روح ، عمر طولانی ، در مواجهه با مشکلات شجاع و مقاوم ، زمانی شوخ و بذله گو و اجتماعی ، از نظر  شغلی محافظه کار و پنهان کار،از نظر مسکونی در حال جابه جایی،علاقمند به پول و سرمایه،طالب جمع،گاه راغب تنهایی،یاور همسر و فرزندان،خوش پوش و خوش خوراک،طالب تفریح،علاقمند طبیعت وسفر،خوش نام،صمیمی و قابل اعتماد، بعضا مشاوری خوب برای خانواده،دوستان و همکاران،

بعضا طرفدار دروغ مصلح آمیز.مشاغل مناسب:فعالیت سیاستی،تبلیغات،امور سرمایه گذاری،تشکل های سیاسی و اجتماعی،مراکز رفاهی،امور عامل المنعه می باشد.


 
 
فیروزه Turquise سنگ اقبال متولدین آذر ماه
نویسنده : polyps - ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٩/۱٠/۱
 

فیروزه یادمان پنجمین و یازدهمین سالگرد ازدواج و سمبل موفقیت ، شادکامی ، عشق ، سلامتی و زیبایی است . رنگ آبی آن نماد آسمانی بهشتی است فیروزه شادی خوشبختی به ارمغان می آورد و نوید بخش دوستی های جدید استبه عملکرد کبد و غدد درون ریز بدن کمک می کند . چشم هارا نیرو بخشیده برعلیه بیماری های گردش خون موثر است . درد گلو ، التهاب ریو و بیماری های دستگاه تنفسی را درمان می کند . دربرابر افسردگی ها مفید بوده ، قلب را تقویت می کند . برای همه بیماری ها که بر اثر کمبود مواد غذایی و سو تغذیه ایجاد می شوند اثر بخش . معمولا هنگام پارگی تاندون ها جریان خون را در بافت های عضلانی زیاد تر می کند . همچنین اثری سودمند بر روی کمبود اکسیژن ، مسمومیت های خونی دارد . فیروزه کمک موثری به درمان نواحی عفونی شده بدن می کند . سنگی محافظ به شمار می رود ، خصوصا اسب و سوارکار را از سقوط ناگهانی در امان نگه می دارد . در عین سفر از شخص حمایت کرده ، سنگ طلسم مسافران می باشد . باعث جایگزینی نشاط به جای اندوه و عامل افزایش اعتماد به نفس به خصوص در مواجه با جمع می باشد .ارتعاشات منفی ، کابوس ها را دور می گرداند و جذب کننده نیرو های  مثبت می باشد . مختص صورت فلکی حوت است ومتعلق به چاکرای گردن و گلو است .

ویژگی متولدین آذر ماه : ماجراجو ، راز دار ، صبور . متولدین این ماه به طور کلی افرادی حساس و دارای حس پیشگویی یا پیش حسی از آینده هستند . دارای توانایی های جسمی و روحی خوبی بوده و تحمل آنها در مقابل سختی ها و مشکلات زیاد است اغلب استعداد کشف شهود دارند و به پدیده ها و عواملی دسترسی  پیدا می کنند که در شرایط عادی میسر نیست . متولدین دهه اول این ماه : اغلب شخصیت پیچیده ای دارند و در برخورد با مسائل واکنش یکسان ندارند . متفکر ، مرموز ، متغییر ، علاقمند به مشاغل فنی و سخت ، اغلب دارای تخصص و تبحر در شغل خود ، درامور خانوادگی و زناشویی درون گرا ، بعضا تودار ، از نظر اجنماعی و اقتصادی منفعت طلب ، از لحاظ خانوادگی افرادی موفق ، پایبند به موازین اجتماعی ، موفق در اقتصاد ، شریک خوب ، افرادی فعال ، معاشر ، عموما در پی تلاش مادی و مالی ، منطق گرا ، مقاوم ، صبور ، مستعد تحصیل ، خوش برخورد، علاقمند کارها فکری و معنوی ، طالب حمایت از محرومین و مظلومین ، علاقمند فعالیت هنری و ادبی ، طبیعت دوست و زیبا پسند ، در زندگی راضی و خوشبخت ، سخاوتند شجاع ، اهل تدریس و تحصیل و تحقیق ، علاقمند علوم فطری ، اغلب نوسینده ، شاعر ، استاد دانشگاه ، واعظ ، فیلسوف ، صاحبان شرکتهای خصوص و تولیدی ، صاحبان مشاغل آزاد ، مشاغل خدماتی می باشند . متولدین دهه دوم این ماه : تابع شرایط زمانی و مکانی در مقابله با مسائل و مشکلات عکس العملی متفاوت دارند . در امور مالی و خانوادگی نسبتا موفق . محتاط ، محافظه کار ، خانواده دوست ، خوش لباس ،کم حرف ، سخن سنج هستند . حساس ، دورن گرا ، قانع و گریزان از تشریفات ، اغلب در دوستی ثابت قدم ، پر طاقت و پر حوصله ، درامور خانوادگی اغلب خوش شانس ، شغلی ناپایدار دارند . مشاغل :  خدماتی ، شراکتی ، کارمندی ، صنایع دستی ، مهندسی ، ابتکار و اختراع ، معماری ، صنعت دامداری و کشاورزی ، فعالیت در امور سیاسی می باشد .             


 
 
توپاز Topaz سنگ اقبال متولدین آبان ماه
نویسنده : polyps - ساعت ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/٩/٢۱
 

توپاز یادمان چهارمین و بیست وسویمن سالگرد ازدواج و سمبل برکت و رشد است . در انجیل از آن اسم برده شده است . التیام بخش و جوان کننده است ، شخص را در مقابل خطرات حفظ کرده بر قدرت فکر ، خلاقیت و ثروت می افزاید . سنگ نیرومندی است که اغلب باعث روشنمایی و گرمی قلب می شود برای افسردگی ، عصبانیت و نگرانی های بسیار موثر است . همچنین عوارض دیابت ، سوخت و ساز سلولی و مشکلات هورمونی را رفع می کند . عمل سیستم ایمنی روده ها و هضم دستگاه گوارش را تسهیل می کند . متابولیسم را افزایش داده ، قلب و دستگاه گردش خون و اعصاب را تقویت می کند و بسیاربرای کبد وکلیه مفید است . این سنگ هوشیاری را در برابر کوتاهی ها نسبت به خود در حالی که بسیار آسیب پذیر هستیم افزایش می دهد لذا برای افراد غمگین و افسردگی و کسانی که در خطر خود کشی هستند توصیه می شود . با حمایت سیترین می توان به احساسی تازه نسبت به زندگی دست یافت . سیترین مختص صور فلکی اسد ، جوزا و سنبله و ثور است و مخصوص چاکرای شبکه خورشیدی است .

ویژگی های متولدین آبان ماه : خوشبین ، خون گرم ، خود آگاه ، متولدین این ماه اغلب ادیب ، اندیشمند ، هنرمند ، سخاوتمد ، مردم دوست ، سخن سنج و خوش برخورد ، با روحیه مثبت ، معاشر ، خوش بین ،روشنفکر ، مستعد وزارت ، مدیریت ، ریاست ، رهبری ، سیاست ، واقع بین ، مثبت اندیش ، خیرخواه ، متولدین دهه اول این ماه نکته سنج ، متفکر ، سخت گیر ، خوش صحبت ، منصف ، متعادل ، جمگرا و خانوادگی ، چند شغله ، خونگرم ، پرانرژی ، فعال کنجکاو و پرسشگر ، قابل احترام ، بیشتر در گروه مشاوران ، مدیران ، سیاستمداران ، محققین ، اساتید دانشگاه ، خبرنگار ، روزنامه نگار ، نقاشان ، خطاطان ، مهندسین ، متخصصین علمی ، مجسمه سازان ، صاحبان هنر های دستی قرا می گیرند . متولدین دهه دوم این ماه : افرادی متعادل ، عموما دارای فضایلی نیک ، افراد خوش شانس ، خوش برخورد ، معاشر ، موفق ، توانا ، خانواده دوست ، علاقمند زندگی جمعی ، دنباله رو مشاغل سنتی و خانوادگی ، مصلحت گرا ، اهل بحث ، وفادار ،  قابل اعتماد ، فعال ، مدیریت خوب در وضعیت بحرانی ، خوش صحبت ، طالب مشاغل پر دردسر ، عدم ثبات شغلی ، خوش فکر ، خوش بین ، در ازدواج خوش شانس ، سازگار صبور ، مشاغل مناسب برای این افراد سیاسی ، مشاوره ای محقق و ارزیاب ، فعالی در صنعت کشاورزی و دامداری ، امور تربیتی ، متولدین دهه سوم این ماه : اغلب نسبتا سالم و متعادل ، پرخور و پر اشتها ، احساساتی ، پرهیجان ، اغلب چاق و قوی ، علاقمند به مهمانی ، معاشر ، در دوستی پایدار ، بحث گریز ، جزو طبقه متوسط ، خوش برخورد ، بذله گو ، دارای صفات وگاه مشاغل موروثی ، میانه رو ، و محافظه کار ، چند شغله و چند تخصصه ، مشکل گریز ، در اتنخاب همسر و حتی خرید سخت گیر و بد سلیقه ، طرفدار ثبات شغلی و ثبات زندگی ، دارای رفاه نسبی ، در امور خانوادگی دوراندیش و مصلحت بین ، اغلب شاغل در امور ساختمان سازی ، نایع دستی ، مشاغل سیاسی ، قاضیان ، مصلحین جامعه می باشند . 


 
 
اوپال Opal سنگ اقبال متولدین ماه مهر
نویسنده : polyps - ساعت ۱٠:۱٠ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/٩/٢۱
 

اوپال یادمان چهادهمین و هجدهمین سالگرد ازدواج و سمبل عشق ، امید ، پاکی ، شفافیت و غلبه بر دشمنان است . مانع سستی و رخوت بوده ، برای افسردگی خوب است . برای معده ، روده و ورم معده بسیار موثر است . قلب و جریان خون را تقویت و نیرو می بخشد نیز می توان برای سرطان خون از آن استفاده کرد . افسردگی را تسکین می دهد و نگرانی های ناشی از ابهامات را از بین می برد . اوپال واقعیت را اشکار می کند . چشم هایتان را بر روی زندگی و افکار درونی باز می کند و همچنین نیرو های مثبت را در نیرو های منفی ادغام کرده و باعث تقویت صفات و خوب در ما می شود . ایجاد شادی ، روشنایی ، بصیرت و شمّ قوی می شود . مانع نگرانی و سستی و رخوت می گردد. این سنگ مختص صور فلکی حوت و سرطان است و بر چاکرای انتهای سر استفاده می شود .

ویژگی های متولدین مهر : درون گرا ، طبیعت دوست ، خلاق . متولدین دهه اول این ماه : افرادی معتدل ، باهوش ، مردم دوست ، بخشنده و هنر دوست هستند . از لحاظ جسمی دارای تناسب اندام ، از نظر شغلی اغلب دانشمند ، متخصص ، سیاستمدار ، نویسنده ، مصلح اجتماعی و شاغل در رشته های هنر می باشند. متعادل ، خوشبرخرد و پاک دل هستند ، فامیل دوست ، طرفدار زندگی جمعی . طالب کار جمعی . گاه دچار مشکلاتی می شوند اما قادر به رفع و حل آنها هستند . متولدین دهه دوم این ماه : از لحاظ رفتار و کردار افراطی و دارای عدم ثبات می باشند . اغلب حساس و عصبی ، دارای عکس العمل تند نسبت به تاملایمات ، در ارتباط عاطفی متغییر ، مشکل پسند ، اغلب منضبط و ایرادگیر ، در اجتماع و سیاست جسور ، حق طلب ، اهل مجادله و بحث وگفتوگو ، بالاخره براین باورند که بایستی خوبی را با خوبی و بدی را با بدی پاسخ داد . متولدین دهه سوم این ماه : متعادل ، طالب آرامش ، زندگی متعارف ، طالب مشاغل کم دردسر ، در تخصص دقیق و سمج ، در زندگی سازگار ، صلح طلب و مردم دار ، پرهیر از هر گونه ریسک و خطر ، نسبتا خوش پوش و آراسته ، خوش برخورد ، آرام و باثبات ، تاحدی شکاک ،  متکی به تجارت شخصی ، صبور و منطقی ، تنوع طلب در شغل ، در زندگی زناشویی اغلب موفق ، در صورت داشتن تربیت دینی و عرفانی ، موفقیت خوبی به دست خواهند آورد . همساز با هر موقعیت ، شریک و همکار خوب ، فعال و گروه گراست .  


 
 
یاقوت کبود Blue Sapphire سنگ اقبال متولدین شهریور ماه
نویسنده : polyps - ساعت ۱٢:٠۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٩/٩/۳
 

یاقوت کبود یادمان پنجمبن ، بیست و سومین ، چهل پنجمین سالگرد ازدواج سمبل فرزانگی و دانایی است . برای مدیتیشن خوب بوده ، موجب بیداری نیرو درونی و حس ششم و قدرت پی بینی می گردد . به درمان بیماری های اعصاب و پوست کمک می کند . دئردهای عصبی ، دردهای روماتیسمی ،سردرد های شدید ، نقرس ، دردهای مفصلی ، قولنج ، سوزش معده و دردهای شدید را درمان  می کند . برای ناراحتی های مزمن گوش و فک ، سینوس های پیشانی موثر است . چشم ها را تاقویتمی کند . نتایج خوبی برای بثورات و بیماری های پستی دارد . تورمها ، زخم ها و خونریزی ها با استفاده از آن کاهش می یابد . نیز برای آرام کردن عصبانیت ، بر علیه بی خوابی ، سرگیجه و تعریق بیش از حد میتوان استفاده کرد . تردید و دودلی را کاهش می دهد . به حامل خود بصیرت و روشنایی داده در برابر خشم و ناملایمات حمایت می کند . سنگ وفاداری ، واقعیت و خردمند نیز نامیده می شود . مختص صور فلکی ثور ، سنبله و حت است و متفعلق به چاکرای ششم یا چشم است .

ویژگی متولدین شهریور : وظیفه شناس ، تحلیل گر ، با حس  ششم قوی ، متولدین این ماه به طور کلی افرادی خوش شانس ، خوش بر خورد ، اهل صفا و صمیمیت ، پایبند به قول و قرار ، صادق و راستگو ، خیر خواه ، جذاب نیک سیرت ، موفق . متولدین دهه اول این ماه : اغلب سختگیر ، جدی ، موفق ، در مدریت و سرپرستی کم و بیش موفق ، در اجتماع فعال ، در برخورد با افراد جدی تر ار خود محتاط ، طلب آرامش ، علامند هنر ، کم توجه به اقصاد ، تک شغله ، طلب کارهای کم زحمت  و پر فایده ، عموما متخصص در امور خرید وفروش ، اغلب تاجر ، دلال ، کارمند ، واسطه ، بعضا دارای نیروی فوق طبیعی ، تله پاتی و قدرت هیپنوتیزم ، دارای استعداد پیش بینی و پیش گویی ، ارائه دهنده راه حل های خوب در مسائل پیچیده ، عموما حدس آنها در امور مختلف و بعضا در امور سیاسی و اقتصادی صحیح و درست است ، سازگار با شرایط از نظر عاطفی کم توفیق زیرا در تصمیم گیریهایشان احساس نقش ندارد . متولدین دهه دوم این ماه : تند ، قانع ، سخت گیر ، پرحرف با حافظه قوی ، منطقی ، باهوش ، سریع الانتقال ، حاضر جواب ، آشنا به مسائل فنی، منظم ، مشاور در خانواده ، توانمند ، خود کفا ، در مسائل عاطفی فاقد جذابیت و انعطاف ، اغلب ریاضیدان ، حسابدار ها و کسانی که به هر طریق با حساب و حسابرسی ، در ارتباط باشند از این گروهند . متولدین دهه سوم این ماه : اغلب زود رنج ، دارای عکس العمل سریع ، نسبت به آینده کم اعتماد و به همین دلیل بی علاقه به معاشرت ، دارای نوعی احساس نگرانی درونی و ناشناخته که اغلب تا پایان عمر آنها را ترک نمی کند . این افراد عموما فعال و پر کار و مشکل پسند هستند . به راحتی اقناع نمی شوند . در زندگی خانوادگی اغلب منی گرا و در امور اجتماعی محتاط هستند . اینان افرادی خود متکی بوده و شراکت شغلی بعضا با بیگانگان فعالیت می کنند و اغلب به موازین سنتی و ملی وابستگی ندارد . به مال و ثروت اهمیت زیادی می دهد . اغلب سیاستمداران و دیپلمات ها از این گروه هستند .

 

 

 


 
 
زبرجد Peridote سنگ اقبال متولدین مرداد ماه
نویسنده : polyps - ساعت ۸:٠٦ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/۸/۳٠
 

زبرجد یادمان شانزدهمین سالگرد ازدواج و سمبل خورشید جان بخش ، شکوه و آرامش است . دافع توهم ، کابوس های شبانه و خشم بوده ، موجب تعادل خواب وطلسم قدرتمند دفع شیاطین می باشد . دارای ارتعاشاتی بسیار ملایمی است و کل سازمان بدن را فعال می کند . این سنگ باعث هماهنگی و آرامی در اعصاب می شود . برای تقویت قلب و اصلاح جریان خون و رها سازی چاکرای شبکه خورشیدی بسیار موثر است . نیز برای درمان افسردگی ، عصبانیت ، بی خوابی و حالت های ضعف اثر بخش بوده به علاوه کمک بزرگی به بیماران کبدی می کند . اعصاب حس چشایی را تحریک و غدد را تقویت می کند . اعصاب حس چشایی را تحریک و غدد را تقویت می کند . ستون فقرات را نیرو می بخشد و سردرد را تسکین می بخشد . همچنین برای تنگی نفس ، برونشیت ، التهاب نایژه ها ، سرفه و سرما خوردگی مفید است . قدرت تمرکز ، خلاقیت و آگهی را زیاد می کند . تفکرات عالی و برجسته ایجاد می کند و روحی شاداب و چالاک به ما می دهد . باعث نشاط ، خلق و خوی خوش ، صلح همراه با هماهنگی و نظم می شود . زبرجد به صور فلکی اسد و جوزا است و برای چاکرای شبکه خورشیدی استفاده می شود .

ویژگی متولدین مرداد : بلند پرواز ، کاردان ، متکی به نفس . در کل از لحاظ جسم و روح از بالاترین امتیاز برخوردار می باشند . در این افراد صفات منفی یا مثبت در حد اکثر قرار گرفته و شخصیت این افراد به گونه ای است که در هر بعد ترتیب و تشویق شوند به نهایت آن خواهد رسید . از نظر فیزیکی افراد قوی می باشد . چنانچه در جریان امور احساسی و عاطفی قرار بگیرند هنرمند ، شاعر ، نقاش ، هنر پیشه ، مجسمه ساز ،نویسنده و بازیگری موفق خواهند شد و اگر در امور نظامی وارد شوند ، سرداران و فرماندهانی دلیر خواهند شد . چنانچه در سیاست تربیت شوند سیاستمدارانی قابل و زبردست خواهند شد . در واقع در هر زمینه که آموزش ببینند در آن زمینه به اوج تخصص و توفیقات بالا دست می یابند . متولدین دهه اول این ماه : اغلب سریع ، خوش صحبت ، در اقتصاد موفق ، راستگو ، درستکار ، مشاور خانواده ، بعضا مصلحین و قاضیانی خوب ، اغلب با مشاغل آزاد ، منصف و وفادار ، باتقوا ، اغلب دارای وجه اجتماعی خوب ، دارای شخصیت مثبت ، حلال اختلافات خانوادگی ، خیر خواه ، خوش رو با چهره ای شاد ،در مواجه با مشکلات صبور ، شریکی قابل اعتماد ، مقید به خانواده و فامیل دوست ، در تربیت فرزندان اغلب موفق ، دارای طبعی بذله گو ،  جاه طلب ، عموما در پست های مدیریت و سرپرستی موفق . متولدین دهه دوم این ماه : اغلب دارای رشد و تکامل معنوی ، شخصیتی مطلوب ، در پاسخ به خشم خشمگین و در پاسخ به محبت خوشرو و مهربان ، اغلب هوشمند ، سخاوتمند ، علاقمند به امور فرهنگ و هنر ، بعضا شاعر نویسنده ، هنر پیشه و دارای حس زیباشناسی ، کم توجه به مادیات ، طالب زندگی سالم وشاد ، متولدین دهه سوم این ماه : واقع بین ، در مواجه با ناملایمات با عکس العمل متعارف ، با گذشت ، صبور ، علاقمند طبیعت و واغذیه طبیعی ، با خانواده ای پراولاد ، پرکار ، ذاتا مخالف با سکون و بطالت ، افرادی پویا ، علاقمند سفر ، دارای مشاغلی متنوع ، اغلب رشدمغزی و حافظه خوبی داشته در امور محاسباتی موفق ، در امور اجتماعی و اقتصادی متفکر مستند مدیریت خانواده ، مصلحت گرا می باشد .    


 
 
یاقوت سرخ Ruby سنگ اقبال متولدین تیر ماه
نویسنده : polyps - ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳۸٩/۸/٢٢
 

یا قوت سرخ یادمان پانزدهمین و و چهلمین سالگرد ازدواج و سمبل زندگی ، ثروت و اشرافیت است . موجب افزایش انرژی و شهامت و بیداری احساسات می باشد . با تغییر رنگ صاحبش را از خبر ناگوار ، بیماری و یا بد اقبالی بر حذر می دارد . برای بیماری های قلبی ، جریان خون و برای تقویت غده فوق کلیه استفاده می شود . فشار خون خیلی پایین را افزایش می دهد . حالت ضعف و ناتوانی را تقویت می کند . بی حسی و رخوت را از بین می برد . بینایی را نیرو می بخشد و جریان خون را در ناحیه چشم ها به گردش می اندازد . از زایمانهای نادرست نیز جلوگیری می کند . همچنین برای تب و بیماری های ویروسی موثر است  و سیستم ایمنی را  نیرو می بخشد .  عمل متابولیسم را تسهیل می کند و به اعصاب و غده تیموس نیرو می بخشد اماهمچنین کمک شایانی به بیماری های کودکان ، مشکلات اضافه وزن ، بیماری های طحال و سرطان خون می کند . یاقوت حامی خوبی در برابر نیرو های منفی محسوب می شود . قلب را از عشق به خود و آینده لبریز می کند . معمولا در حالت تمرکز موجب پرورش نیروها و انرژی های معنوی میگردد بنبراین انرژی ها یی که برای رشد شخصیت مهم می باشند را تقویت می کند . این سنگ توانایی ، زندگی ، شهامت و شجاعت می دهد . طبق برخی نوشته های قدیمی سنگ یاقوت منجر به حمایت از آرزوها ، رها کردن وابستگی ها و نیز مانع از خیانت و بی وفایی شریک زندگی می شود . تفکرات پایه را تقویت و مخالفان را دور می کند . این سنگ تحت صور فلکی اسد ، حمل و عقرب واقع بوده و چاکرای ریشه و قلب تعلق دارد .

 ویژگی های متولدین تیر ماه : سختگیر ، وطن دوست ، محافظه کار ، متولدین دهه اول این ماه : طالعی نیک داشته ، در زندگی اجتماعی ،  اقتصادی و خانوادگی موفق هستند . اغلب شخصیتهای دینی و اجتماعی از متولدین این دهه می باشند ، این افراد دارای هوش و ذکاوت و تحمل بالا ، پرانرژی ، درونگرا ، دارای افکار ثابت ، عمومادارای شهرت و موفقیت اجتماعی می باشند . در فعالیت های دریایی ، صیادی و قایق رانی ، سد سازی ، آبیاری ، عمرانی ،امور عام المنفعه ، مشاغل سیار و آزاد موفق می باشند . متولدین دهه دوم این ماه : حساس ، ناپایدار ، تآثیر پذیر ، دو شخصیته ، دمدمی مزاج ، متعصب و پایبند به تعهدات اجتماعی ، اقتصادی و خانوادگی بوده ، افرادی فداکار که در حل مشکلات دیگران توانا ، مشاور و مددکار می باشند  . مریدانی صادق ، دوستانی وفادار ، طالب طبیعت و عاشق سفر و اغلب دارای عمری طولانی هستند . متولدین دهه سوماین ماه : افرادی اجتماعی ، فعال ، شجاع ، بلندنظر ، سخت گیر ، جدی ، با نظم و انظبات ، پایبند سنتها بوده ، دارای شخصیت غریزی و تمایلات جسمانی ، در برخورد خشن و تندخو ، با محیط اطراف ناسازگار ، ماجراجو ، قدرت طلب ، در امور خانوادگی سرکش ، اهل سیر وسفر ، مشاغل موردعلاقه متولدین این دهه اغلب گوناگون از ساختمان سازی تا تخصصهای علمی و مهندسی است . گاه تنوع شغلی و زندگی این افراد تا حد خانه به دوشی پیش می رود .       


 
 
مروارید pearl سنگ اقبال متولدین خرداد ماه
نویسنده : polyps - ساعت ٩:٥٤ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸٩/۸/٢٠
 

مروارید یادمان اولین ، سومین ، دوازدهمین و سیزدهمین سالگرد ازدواج و سمبل پاکی و پاکدامنی ، نماد ازدواج کامیاب و واجد نیروی حیات بخش است . ضمن جلوگیری از اضطراب ، افسردگی و تغییرات ناگهانی اخلاق موجب لطافت روحی و تقویت خلاقیت هست . این گوهر به داروی جادویی سودمند شهرت دارد . اعصاب ، غدد فوق کلیه ، طحال و عضلات را تقویت می کند . برای زخم معده موًثر بوده از روده ها محافظت می کند . برای تب و سردرد ها مفید هستند ، نیروی حیات در ما ایجاد میکنند و چشم ها را تقویت می کنند . نیز برای کمبود کلسیم از آن استفاده می شود . تغییرات ناگهانی خلق و خوی ، اضطراب و نگرانی ها را از بین می برد و ابتکار ، حساسیت و الهام به ما می دهد . نشان های آن سرطان ، حوت و میزان است .

ویژگی های متولدین خرداد : کنجکاوی ، اجتماعی ، بخشنده ، با پشتکار . سخت کوشی ، با اراده ،موفق هستند ، میانه رو ، در افکار و ایده های شخصی خود ثابت قدم ، خوش شانس ، خوش برخورد ، در زندگی زناشویی موفق ، اندکی خجول ، با عمر متوسط و عاقبت به خیر... این افرد از لحاظ اقتصادی فعال با مشاغل متحرک ، سیر و سفر ، از لحاظ زندگی و مسکن غیر ثابت و اغلب مهاجرت می باشند . اینان افرادی تند خو ، تند رو ، سخت گیر ، علاقمند به طبیعت وزیبایی ، احساساتی و متغیر ، اغلب در رشته های مختلف هنری فعالیت دارد ، اغلب افرادی ولخرج ، متولدین دهه دوم این ماه : طالع سعد دارند و در سرنوشت آنها ماه و ثروت دیده می شود . اغلب طالب زندگی در طبیعت هستند . مسئولیت پذیر بوده به ادب و رسوم پایبند می باشند . افرادی شهیر بوده ، در اجرای خواسته های خود موفق می باشند . بعضآمحافظه کاری میکنند . اغلب در زندگی با شانس و موفقیت های خوبی مواجه می شوند . عموما عاطفی خانواده دوست و رفیق باز بوده ،  به طبیعت ، کوه و دشت ورنگ سبز علاقمند می باشند . بیشتر به شغل های پردردسر روی می آورند . در برخورد با افراد میانه رو و جدی می باشند و از مدیریت خوبی در خانواده برخوردارند . مرگ و میر فامیل تاثیر عمیقی بر روحیه آنان می گذارد . متولدین دهه سوم این ماه : افرادی خوشرو ، خوش صحبت ، بزرگ منش ، عصبی مزاج ، تندخو ، افراطی ، علاقمن به گیاهان و جانوران ،  صنایع عمرانی ، معماری ، مهندسی ، جاده سازی و سد سازی ، پیمانکار وشاغل در امور بازرگانی ، دیپلمات ، زرگر ، صراف ، آهنگر ، اغلب در شغل خود متخصص و کار آمد می باشند . عموما در زندگی خانوادگی و زناشویی موفق ، با همسر و فرزندان خوب ،ز نظر مالی دارای شرایط متوسط ، در رفع مشکلات توانا ، در رسیدن به خواسته ها با تلاش فردی موفق ، عموما دارای مشاغل آزاد و سیار ، بعضا گرفتار یک بیماری مزمن ، علاقمند  سفر های اقتصادی و سیاحتی ، باهوش ، زرنگ ، مردمدار ، صمیمی ، صادق و رک هستند ، زنان متولد این ماه : اغلب عصبانی گاه منطقی و گاهی عاطفی و احساساتی ، گاهی اجتماعی  و گاه نجوش و منزوی ، زمانی عاشق طبیعت و زیبایی و زمانی دیگر بی توجه به آن ، دارای آرزوهای دست نیافتنی ، در عین حال اغلب در اداره زندگی خود موفق می باشند .  


 
 
زمرد Emerald سنگ اقبال متولدین اردیبهشت ماه
نویسنده : polyps - ساعت ٩:٥۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸٩/۸/٢٠
 

زمرد یادمان بیستمین ، سی بنجمین سالگرد ازدواج و سمبل شادی ، باروری و نیروهای مولّد طبیعت و زندگی دوباره است . مناسب برای مدیتیشن و طلسم خوشبختی می باشد ، موجب تقویت قدرت بیان و دفع کننده حساسیت و زود رنجی است . برای در قدیم زمرد برای تجدید قوا مورد استفاده بوده است .برای بیماری های تصاب شرایین ، پارکینسون و صرع توصیه شده است فشار خون را نرمال و بیماری های خونی را در مان می کند . قلب و کلیه توسط این سنگ تقویت می شود . عمل پاک کنندگی مجاری کیسه صفرا را فعال می سازد . علاوه بر زخم معده و روده درد های ناحیه ستون فقرات و روماتیسم و التهابات مفصلی را التیام می بخشد . لوزالمعده ، لنف و تیموس  و کبد را نیرو بخشیده ، سیستم گوارش را فعال می گرداند . این سنگ برای سردرد کودکان مفید بوده برای چشمهای خسته و ضعیف شفابخش است . زمرد به ما الهام و بصیرت قوی می دهد .موانع ا از بین برده ، باعث صلح نظم و نبوغ می گردد. قادر به رفع نگرانی ها دلواپسی های پنهان می شود . حمایت و تعادل در جستو جوی راه حقیقت در اشخاص را بر عهده دارد . این سنگ طلسم سلامتی در مسافرت است . والدین به ویژه پدر ها را در حل مشکلات فرزندان یاری می کند .  زمرد مختص صور فلکی و سرطان است و برای چاکرای قلب استفاده می شود .    

ویژگی های متولدین اردیبهشت : واکنش سریع ، مسئولیت پذیر ، متواضع ، در مقابل اوامل بیرونی سریع واکنس نشان می دهد و به همان سرعت نیز آرام می گیرند . اغلب عصبی مزاج با خلق متغیر هستند که به راحتی در کارها تصمیمات خود ، تغییر موضع می دهند . از نظر خانوادگی رفتاری گرم و محبت آمیز دارند، به خصوص نسبت به پدر و مادر احساس مسئولیت می کنند . در دوستی ثابت قدم بوده اما شراکت آنان در امور اقتصادی سوبخش نخواهد بود . زنان متولد این ماه اغلب دسخوش دلهره و اضطرابی ناشناخته بوده و گاه عکس العمل از خود نشان می دهند با این همه مادران خوبی برای فررندان و همسران خوبی برای شوهرانشان می باشند افرادی منظم ،کاردان ، باسلیقه و شیک پوش هستند . با استعداد در هنر ، شعر ، ادبیات و موسیقی هستند . با استعداد در هنر ، سعر ادبیات و موسیقی هستند . متولدین دهی دوم این ماه ، معمولا زندگی متعادلی داشته ، در هر کاری موفق می باشند . عملا صمیمی ؛ خوش برخورد ، مقید به مواضع اجتماعی، دارای موقعیت خانوادگی خوب و از افراط و تفریط پرهیز می کنند . متولدین دهه سوم این ماه ، افرادی متعادلل ، میانه رو ، دارای زندگی نسبتا موفق ، علاقمند ، به سیر و سفر و علاقمند به زیبایی طبیعت ، تمایل به هنر از جمله موسیقی ، نقاشی ، ادبیات دارند . از نظر فیزیکی افرادی خوشچهره بوده ، از زیبایی متعارفی نیز برخوردار ند . اغلب متعادل خوش برخورد ، متواضع ، اصلاح طلب ،  عموما موفق و همسری خوب و ایده آل می باشند.         


 
 
الماس Diamond سنگ اقبال متولدین فروردین ماه
نویسنده : polyps - ساعت ۸:٥۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٩/۸/٥
 

الماس یادمان دهمین ، سی امین ، شصتمین و هفتادمین سالگرد ازدواج و سمبل قدرت و شجاعت است . عشقی جاودانه را به همراه دارد . پاک کننده اعضای و تقویت کننده سیستم دفعی از جمله مثانه و کلیه هاست . به علاوه از تشکیل سنگ کلیه ، مثانه و کیسه صفرا جلوگیری می کند و غده ی تموس را تحریک می کند . الماس باعث نیرو بخشیدن به مغز و مخچه ، سیستم ماهیچهای ، اعصاب و انشعابات آن می باشد. باعث رفع مسمومیت ، تسکین نقرس ، تقویت چشم ها و موجب مصونیت بدن می شود . برای تصفیه و پاک کردن اندیشه و ذهنیات بسیار سودمند است . این سنگ باعث تعادل ، استقلال و ارج نهادن در ما می شود و همچنین حس حسادت را در فرد کنترل می کند و عدم اطمینان به دوست یا شریک را از بین می برد . الماس به ما یاد می دهد در زندگی شکست ناپذیر باشیم ، نیز ما را از اشتباهاتمان آگاه می سازد . خطر خود خواهی و غرور را از بین می برد به طوری که این سنگ برای اعیان و اشراف بسیار لازم است الماس تابع نشان اسد ، حمل و جُدی است .  

ویژگی های متولدین فروردین : پرتهرک ، هدفدار ، مصمم ، بلندنظر ، معتدل ، بی طرف ، کمتر درگیر مسائل فکری و روانی ، از زندگی آرام و عمر طولانی بر خوردارند ، از صحرا و مراتع خوششان می آید و  مایلند در مناطق خلوت و دور افتاده زندگی کنند و هر چه تاریخ تولدش به پایان ماه نزدیکتر باشد صفاتشان به اعتدال نزدیکتر می شود ، د برخورد با افراد ، اغلب شیوه بی طرقی و بی تفاوتی را در پیش گرفته ، از نظر پیشرفت در زندگی اجتماعی در موقعیت متوسط قرار دارند از لحاظ خانوادگی و همسر یابی ناز به دقت زیاد دارند . و در امور مختلف ممکن است مورد مشورت آنان قرار بگیرند . از مشخصات دیگر متولدین این ماه به خصوص از دهم فروردین به بعد ، پیش بینی فعالیت های تجاری و اقتصادی و زندگی خانوادگی متنوع است . اراد متولد بیستم به بعد ، اغلب دارای طبعی متغییر ، آتشی مزاج ، ستیزه جو ، ک جوش و تنگ نظر می باشند ، اینان در مورد  امورکاری و شغلی سختگیر و وسواسی بوده و با این همه افرادی خوش شانس و کم و بیش موفق هستند . متولدین دهه سوم این ماهاغلب افرادی سالم با طول عمر زیاد هستند . اینان از لحاظ از لحاظ اجتماعی افرادی خوش برخورد ، صمیمی و مردم دار هستند . گر چه  این افراد اغلب از نظر خانوادگی خوشرو و باگذشت هستند. فرزندان اغلب سرکش و ستیزه جو هستند ، اما از نظر اجتماعی رفتار سالم دارند . به طور کلی متولدین این ماه افرادی میانه رو ، طبیعت دوست ، احساسی و اغلب متغیر بوده و با این وجود افرادی موفق می باشند مشاغل این افراد اغلب : وکالت ، قضاوت ، رویگری ، قصادی ، چوپانی ، صیادی می باشد .      


 
 
← صفحه بعد صفحه قبل →